Lekarskie wizyty domowe w Warszawie

Na każdej wizycie domowej w Warszawie, pacjent otrzymuje zalecenia medyczne, jeśli stan chorobowy tego wymaga lekarz wystawia e-receptę, e-zwolnienie czy skierowanie.

Oferujemy trzy różne warianty wizyty domowej, zadzwoń na numer 533 999 800 i wybierz dogodny dla siebie sposób konsultacji z lekarzem.

Klasyczna wizyta domowa lekarza

Klasyczna wizyta domowa internisty, pediatry lub lekarza rodzinnego, który przyjeżdża na wezwanie pacjenta pod umówiony adres.

Cena za klasyczną wizytę domową w Warszawie wynosi 199 zł.

Jeśli chcesz znać więcej szczegółów dotyczących wizyty domowej kliknij tutaj.

Mobilna przychodnia

To wizyta domowa w postaci mobilnej przychodni, rozbudowana o kompletną diagnozę medyczną z ciągłą kontrolą przebiegu wizyty przez internistę, lekarza rodzinnego lub pediatrę oraz przez pielęgniarkę o specjalizacji pediatrycznej lub internistycznej, z wysokim doświadczeniem opieki nad dziećmi.

Cena za wizytę domową – mobilna przychodnia wynosi 140 zł.

W podanej cenie pacjent ma zagwarantowane m.in. :
Badanie saturacji, mierzenie ciśnienia, poziomu cukru, osłuchanie płuc/serca.

Jeśli chcesz znać więcej szczegółów dotyczących mobilnej przychodni kliknij tutaj.

Wideo konsultacja z lekarzem

Lekarska wizyta domowa w formie konsultacji online z lekarzem pediatrą, rodzinnym lub internistą.

Cena za wideo konsultacje z lekarzem wynosi 69 zł.

Jeśli chcesz znać więcej szczegółów dotyczących wideo konsultacji kliknij tutaj.

Wykwalifikowani lekarze rodzinni, pediatrzy i interniści są osiągalni w domach dla każdego z mieszkańców Warszawy

Lekarz któremu zaufa cała twoja rodzina

Jeśli potrzebujesz pełnej zaangażowania pomocy lekarskiej, to zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Zapewnimy fachową opiekę lekarską tobie i twojej rodzinie. Bez znaczenia pozostaje fakt, w której części Warszawy mieszkasz zapewniamy wizyty domowe internisty, lekarza rodzinnego, pediatry, wideo konsultacje czy usługę mobilnej przychodni. Nasi specjaliści pracują na obszarze całej Warszawy oraz okolic od godziny 8:00 rano do 21:00 wieczorem (weekend 8:00-18:00), 7 dni w tygodniu, w ciągu całego roku.

Sprawdź nasz zespół lekarzy

Wygodna wizyta lekarza w Warszawie, którą możesz zamówić przez jedno kliknięcie.

RESPEKTOWANIE ZASAD BEZPIECZEŃSTWA I POUFNOŚCI

Prowadzimy wizyty domowe w Warszawie, Wrocławiu i Krakowie respektując wytyczne określone przez lekarską Radę Programową

Wysokie kwalifikacje zawodowe

Nasz zespół internistów, pediatrów i lekarzy rodzinnych cechuje nie tylko rozległe doświadczenie jak ale również wysokie kwalifikacje i wysoki standard usług.

PUNKTUALNIE O WSKAZANYM TERMINIE

Nasz lekarz dotrze do twojego domu nawet w 60 minut od zamówienia wizyty, lub innej podanej przez ciebie godzinie.

WIZYTA DOMOWA PEDIATRY, LEKARZA RODZINNEGO, INTERNISTY W PRZYSTĘPNEJ CENIE

7 dni w tygodniu: 199 zł,
od 8 do 21 (weekend 8-18)

Masz wątpliwości przed skorzystaniem z usług wizyty domowej? Rozwiej je, sprawdzając opinie naszych pacjentów.

Pani dr cudowna 😍 przemiła i konkretna, postawiła mnie na nogi. Moje dziecko i kot też ją uwielbiają 😁

Marta Z.lekarz przeprowadzający wizytę - Angelika Krawcewicz / internista, hematolog

Wizytę lekarza oceniam na 5: kompetentny, uważny, miły i otwarty na pacjenta fachowiec:) Do tego niezwykle punktualny, był o dokładnie umówionej porze. Sam serwis także oceniam bardzo wysoko - szybko, uprzejmie, wygodnie, skutecznie. Będę korzystać.

Dominika B.lekarz przeprowadzający wizytę - Marek Gorajek / internista

Lekarz: 5, serwis: 5. Dzwoniłem do Państwa w niedziele późnym wieczorem. Zostałem otoczony rzeczywista troska Pani Konsultant która niezwłocznie skonsultowała się z lekarzem i oddzwoniła. Pani super responsywna i uprzejma - prawdziwy profesjonalizm. Pan Doktor niebywałe kompetentny, Żona już na nogach mimo tego ze byliśmy u kilku innych bez rzeczywistej i trafnej pomocy.

Diana P.lekarz przeprowadzający wizytę - Marek Gorajek / internista

Pierwszy kontakt telefoniczny jest bardzo przyjazny i zachęcający do skorzystania ( duży plus dla Pani z informacji telefonicznej ) z Waszych usług i dlatego zdecydowałam się umówić wizytę lekarską do mojego rodzica seniora. Przybyły lekarz na wizytę domową również był bardzo rzeczowy i przyjazny dla problemu pacjenta. Udzielił nam porady w kilku kwestiach, wypisał receptę na kilka leków stale przyjmowanych przez moją Matkę, dzięki temu zaoszczędzono nam wizyty u lekarza rodzinnego, do którego należałoby się udać,a przy problemach z chodzeniem sędziwego pacjenta to duże wyzwanie. Szkoda tylko, że taka placówka jak Wasza nie ma żadnych zniżek na leki.Reasumując obie z matką jesteśmy b.zadowolone zarówno z 1-szgo kontaktu jak i z wizyty domowej, z pewnością jeszcze skorzystamy. W skali 1 - 5 oceniamy Waszą pracę na 5+.

Władysława J.lekarz przeprowadzający wizytę - Marek Gorajek / internista

Witam, Ocena w skali 1-5, to 6 :). Szybki dojazd, bardzo miła i serdeczna pani doktor. Pełen profesjonalizm. Bezbłędna diagnoza. Doskonala forma płatności. Dziękuje serdecznie i polecam gorąco 🙂 Ocena serwisu 6 ❤

Celina H.lekarz przeprowadzający wizytę - Elżbieta Norwicz / rodzinny

wizytę oceniam na 5. Dr Pałucki miał dobre podejście do dziecka, wykazał się cierpliwością i był otwarty na dodatkowe badanie uszu zasugerowane przez rodziców. Wypisał receptę i zaproponował zaświadczenie o potrzebie zwolnienia z pracy na czas opieki nad dzieckiem.

Paweł K.lekarz przeprowadzający wizytę - Jan Pałucki / pediatra

Dzień dobry, Zarówno z serwisu jak i samej wizyty jestem w pełni usatysfakcjonowana (tym bardziej że próby umówienia wizyty w jednej z Państwa konkurencyjnych firm okazały się bezskuteczne). Przebieg wizyty, kompetencje Pani Doktor, wyczerpujące podejście do mojego przypadku chorobowego sprawiają, że z pełnym przekonaniem ocenić mogę całość na ocenę bardzo dobrą.

Małgorzata S-P.lekarz przeprowadzający wizytę - Elżbieta Norwicz / rodzinny

Dzien Dobry, Chcialabym ocenic lekarza na 5, a serwis na 4. Lekarz bardzo pomocny, wyjasnil wszystkie watpliwosci. Dziekuje.

Elzbieta Sz.lekarz przeprowadzający wizytę - Jan Pałucki / rodzinny

Dzień dobry, o Panu doktorze Nowaku mogę się wypowiadać jedynie w najwyższych superlatywach! Lapidarny, konkretny, budzący zaufanie. Z cała pewnością poproszę o kolejną wizytę lekarską u mojej mamy. Ocena to oczywiście 5. Z serwisu wykorzystałem jedynie telefon 🙂 , wygląda na czytelny i łatwy w użyciu. Pozdrawiam świątecznie.

Maciej P.lekarz przeprowadzający wizytę - Marcin Nowak / internista, nefrolog, kardiolog

Opinia dla lekarki: 5 * - bardzo miła i kompetenta pani dr

Anonimlekarz przeprowadzający wizytę - Ewelina Duraj / internista

Ocena wizyty na 4 (lekarz na 5 pacjentka już jest zdrowa). Plusy - bardzo dobra komunikacja z ponad 90-letnią pacjentką, bardzo dokładne badanie przed przepisaniem antybiotyku - Pani Doktor sprawdziła jakie leki bierze pacjentka na codzień, bez pośpiechu, niby podejście standardowe ale u naszych lekarzy rzadkość.

Eleonora W.lekarz przeprowadzający wizytę - Wioletta Rzeszotarska / rodzinny

Ocena 5 Punktualna wizyta skuteczna porada.

Barbara S.lekarz przeprowadzający wizytę - Marcin Nowak / internista, nefrolog, kardiolog

Jestem bardzo zadowolony z Państwa usług oraz z wizyty Doktor Kingi Wolanieckiej. Zapewniacie Państwo profesionalne i rzeczowe podejście, Pani Doktor była bardzo pomocna i sympatyczna.

Jan K.lekarz przeprowadzający wizytę - Kinga Wolaniecka / pediatra

Bardzo dobre rozwiązanie, w niedzielny wieczór, zaczyna dziecka bardzo boleć ucho…co robić? Na szczęście udało się z LekarzOBOK. Pani Doktor osłuchała dziecko, postawiła diagnozę i wypisała niezbędne recepty. Wizytę oceniam bardzo dobrze i polecam 5 na 5

Katarzyna W.lekarz przeprowadzający wizytę - Małgorzata Piechota / pediatra

Ocena na 5. Lekarka profesjonalna, punktualna.

Leszek D.lekarz przeprowadzający wizytę - Małgorzata Piechota / pediatra

Daję 5, miło szybko,sympatycznie!

Ewelina Ch.lekarz przeprowadzający wizytę - Marek Gorajek / internista

Jestem zachwycona Panią Doktor, zarówno od strony merytorycznej jak i ludzkiej, dziękuję bardzo!

Romana O.lekarz przeprowadzający wizytę - Elżbieta Norwicz / rodzinny

Bardzo cenna inicjatyw podnosi poczucie bezpiczeństwa na 5.

Stefan L.lekarz przeprowadzający wizytę - Elżbieta Norwicz / rodzinny

Jestesmy bardzo milo zaskoczeni pomyslem na takie uslugi. Bardzo sprawna obsluga - latwo i szybko mozna znalezc fachowa pomoc, co zwlaszcza w weekend jest bardzo przydatne. Lekarz kompetentny, wywiad dokladny. Cena adekwatna do jakosci. Bedziemy polecac!

Magdalena C.lekarz przeprowadzający wizytę - Elżbieta Norwicz / rodzinny

Bardzo dobra idea. Przede wszystkim przyjazna dla chorego pacjenta, który potrzebuje wizyty lekarza w domu. Z pewnością skorzystam ponownie. Wysoko oceniam podejście p. Gorajek. Profesjonalna i rzetelna usługa z jego strony. Godna polecenia postawa.

Machura M.lekarz przeprowadzający wizytę - Marek Gorajek / internista

Pani dr Ewelina Duraj bardzo profesjonalnie zajęła się naszymi dziećmi i odpowiednio wskazała leczenie. Jesteśmy bardzo zadowoleni z obsługi telefonicznej i zalatwienia wizyty.
Na pewno w przyszlosci bedziemy korzystac z Panstwa uslug.

Marta D.lekarz przeprowadzający wizytę - Ewelina Duraj / internista

Profesjonalna wizyta. Bezbłędna mila pani doktor. Oceniam na 5

Piotr N.lekarz przeprowadzający wizytę - Kinga Wolaniecka / pediatra

Dzień dobry, wizyta przebiegła poprawnie, lekarz był miły, kontaktowy, kompetentny, chętnie odpowiadał na pytania i upewniał się, że nie mamy żadnych wątpliwości. Badanie nie było łatwe, jak to przy chorym maluchu, ale się udało, diagnoza nas uspokoiła. Serwis również działał bez zarzutu (plus za błyskawiczny kontakt telefoniczny).

Marika W.lekarz przeprowadzający wizytę - Damian Okruciński / pediatra

Witam serdecznie, jeżeli 5 będziemy traktować jako ocenę skrajnie pozytywną - to oczywiście 5. Za ciepłe i pełne zrozumienia podejście do pacjenta (mój tata) oraz diagnozę innych problemów "esktra", o których lekarz wcale nie musiał nas informować a jednak to zrobił.
Jeżeli chodzi o serwis https://lekarzobok.pl/ Fajny, przejrzysty szablon onepage z łatwą nawigacją; wszystko pięknie utrzymane w klimatach medycznych.

Konrad H.lekarz przeprowadzający wizytę - Marcin Nowak / internista, nefrolog, kardiolog

Ocena lekarza 5 wizyta pomogła, a zaordynowana terapia SKUTECZNA

Grzegorz G.lekarz przeprowadzający wizytę - Tomasz Głowacki / rodzinny, internista

Wizytę oceniam na 5. Profesjonalnie udzielona pomoc lekarska. Niewątpliwie będę polecał znajomym możliwość z korzystania z Państwa usług. Pozdrawiam i życzę dużo sukcesów w Nowym Roku.

B. Kulczyckilekarz przeprowadzający wizytę - Tomasz Głowacki / rodzinny, internista

Ocena 5. Lekarz bardzo sympatyczny, nie mam nic do zarzucenia. Pozdrawiam

Dominika C.lekarz przeprowadzający wizytę - Tomasz Głowacki / rodzinny, internista

Dziękuję za wizytę, obsługa telefoniczna bardzo miła, pan doktor Adam Frańczak przyjechał zgodnie z umówioną godziną, zbadał dokładnie i bez pośpiechu, wyjaśnił wszystkie wątpliwości. Plus za możliwość płatności przelewem. Serwis oceniam na 5, polecam!

Barbara S.lekarz przeprowadzający wizytę - Adam Frańczak / rodzinny

Moja ocena wizyty domowej - 5. Pani lekarz Ewelina Duraj - kompetentna, dokładna, wnikliwy wywiad. Udzieliła wyczerpujących wyjaśnień na temat dolegliwości synka. W pełni nas uspokoiła i przepisała pomocne i skuteczne medykamenty. Świetny kontakt z dziećmi.
Dziękujemy.

Justyna D.lekarz przeprowadzający wizytę - Ewelina Duraj / internista

Witam, Jestem z niej bardzo zadowolona. Oceniam na 5. Pozdr IK

Izabela K.lekarz przeprowadzający wizytę - Małgorzata Piechota / pediatra

Szanowny Panie Lekarza oceniam na 5 z plusem. Madry, sympatyczny, empatyczny lekarz. Serwis Lekarz Obok również na 5 za czas reakcji i pomoc w razie gardłowej sytuacji.

Agnieszka S.lekarz przeprowadzający wizytę - Elżbieta Norwicz / rodzinny

Kompetenty, symatyczny, przyjaźnie nastawiony do dziecka lekarz. Szczerze polecę znajomym Pana doktora. Ocena 5.

Paulina K.lekarz przeprowadzający wizytę - Jakub Kubacki / pediatra

ocena wizyty bardzo dobra 5, szybkie przybycie i staranna analiza schorzenia.

Bogusław S.lekarz przeprowadzający wizytę - Angelika Krawcewicz / internista

Wizyta lekarza przebiegła w bardzo miłej atmosferze. Pan Doktor konkretny , dokładnie wszystko wyjaśnił, pacjent zadowolony wraca do zdrowia :). Oceniam na duże pięć. Kontakt z serwisem szybki i miły. Bardzo dobry system szybkiego kontaktu z lekarzem. Dziękuję i pozdrawiam

Ewa W.lekarz przeprowadzający wizytę - Adam Frańczak / rodzinny

Jestem więcej niż zadowolona. Mój syn rozchorował się w piątek wieczorem, temperatura prawie 40 st., a przed nami weekend i perspektywa ostrego dyżuru z godzinami oczekiwań. Zadzwoniłam do bardzo miłej Pani z lekarzobok.pl i w ciągu 20 minut był u nas lekarz, a po godzinie miałam już niezbędne lekarstwa. Lekarz był miły, konkretny i miał dobre podejście do dziecka. Prawidłowo dobrane i szybko zaaplikowane leki pozwoliły mojemu synowi szybko dojść do zdrowia bez żadnych komplikacji. Dzięki Państwa serwisowi i kompetentnemu lekarzowi mogłam zapewnić mojemu dziecku właściwą i błyskawiczną opiekę medyczną. Ocena jak najwyższa: 5+ dziękuję i pozdrawiam

Izabela K.lekarz przeprowadzający wizytę - Adam Frańczak / rodzinny

Dzień dobry, oceniam wizytę na 4. Pan Doktor był dokładnie o umówionej godzinie, wizyta przebiegła sprawnie, lekarz wszystko mi wyjaśnil. Serwis czytelny, Pozdrawiam

Joanna P.lekarz przeprowadzający wizytę - Marek Gorajek / internista

Wizyta dr. Okrucinskiego u mojego 15-miesiecznego syna (z wirusowym przeziebieniem) przebiegla bardzo profesjonalnie. Pan doktor spokojnie i dokladnie zbadal dziecko, znajdujac z nim wspolny jezyk, dzieki czemu maluch sie nie przestraszyl (obcego czlowieka). Bardzo dziekujemy za szybka i profesjonalna usluge. Pozdrawiam

Marta Klekarz przeprowadzający wizytę - Damian Okruciński / pediatra

Dzień dobry. Oczywiście duża mocna 5. Pan doktor mimo młodego wieku wykazał się pełnym profesjonalizmem i świetnym podejściem do dziecka. Sam serwis również oceniam bardzo dobrze i pewnością w sytuacjach awaryjnych będzie dla mnie pierwszym wyborem. Pozdrawiam

Jarosław S.lekarz przeprowadzający wizytę - Damian Okruciński / pediatra

Lekarz - 5 Wizyta bardzo krótka, ale merytoryczna i rzeczowa, lekarz profesjonalny i idealnie punktualny. Serwis bardzo w porządku. Pozdrawiam

Anna K.lekarz przeprowadzający wizytę - Marek Gorajek / internista

Szanowny Panie w skali 1-5 ocena najwyższa 5 Doktor bardzo kompetentny umiejący rozmawiać z dziećmi cierpliwy i punktualny Pozdrawiam

Katarzyna S.lekarz przeprowadzający wizytę - Adam Frańczak / rodzinny

Dzień dobry, ocena 5+, pozdrawiam

Marcin M.lekarz przeprowadzający wizytę - Adam Frańczak / rodzinny

Dwukrotnie na wizycie u mojego taty Stefana był dr Gorajek. Wzbudził ogromne zaufanie u moich rodziców -bardzo taktowny ,słuchający co mówi pacjent i rodzina pacjenta. Spokojny głos ,wyważone słowa ,bardzo komunikatywny. Wysokiej klasy specjalista. Pozdrawiam

Barbara O.lekarz przeprowadzający wizytę - Marek Gorajek / internista

Witam, w nawiązaniu do naszej rozmowy telefonicznej przesyłam moją opinię na temat Pana dr Adama Frańczaka: - Fantastyczny Pan Doktor! Konkretny, miły i cierpliwy, a przy tym niezwykle komunikatywny i obdarzony niesamowitym poczuciem humoru. Uważnie słucha i analizuje problem pacjenta oraz wzbudza ogromne zaufanie. Jednocześnie potrafi stworzyć sytuację, w której pacjent czuje się swobodnie i komfortowo. Pana Doktora oceniam na 5! Serdecznie polecam, jestem zachwycona! Dziękuję za wizytę 🙂 Pozdrawiam

Magdalena P.lekarz przeprowadzający wizytę - Adam Frańczak / rodzinny

Lekarz na 5ke serwis tez super pomysl. Pozdrawiam Radek I

Radosław I.lekarz przeprowadzający wizytę - Marek Gorajek / rodzinny

Wizytę oceniam bardzo wysoko na 5, Pozdrawiam.

Ryszard M.lekarz przeprowadzający wizytę - Elżbieta Norwicz / rodzinny

Moja ocena wizyty jest „bardzo dobrze”, czyli piątka po polsku. Dobry lekarz, który dobrze wytłumaczył co jest z dzieckiem, co robić najlepiej, kiedy trzeba ewentualnie sięgnąć jeszcze raz po poradę lekarska.

Konrad A.lekarz przeprowadzający wizytę - Damian Okruciński / pediatra

Dzień dobry, moja ocena: 5 Bardzo miły i rzetelny lekarz. Życzliwe podejście do pacjenta. Wasz serwis bardzo ułatwia życie chorym.

Agnieszka R.lekarz przeprowadzający wizytę - Wioletta Rzeszotarska / rodzinny

Witam, wizytę oceniam na 5. Lekarz spokojnie zrobił wywiad, zbadał, omówił wszystkie zasady przyjmowania przepisanych leków.

Agnieszka W.lekarz przeprowadzający wizytę - Marcin Nowak / internista

Jestem bardzo zadowolony z wizyty lekarza. Wyjątkowo krótki czas oczekiwania - lekarz dojechał w ciągu pół godziny od zgłoszenia, choć pora była dość późna bo po 20 i w żadnej przychodni nawet prywatnej nie mogłem dostać się w tym dniu do lekarza tj. 11.01.2018 r.
Lekarz kompetentny, sympatyczny i rzeczowy. Cena usługi niewygórowana. Całość oceniam na 5. Serwis internetowy bardzo profesjonalny, powinien być rozbudowany o referencje pacjentów. Pozdrawiam i na pewno ja i moi znajomi będą korzystać z Państwa usług.

Jan H.lekarz przeprowadzający wizytę - Marcin Nowak / internista

Pani doktor bardzo sympatyczna i fachowa na 5. Dokładnie zbadała opowiedziała co i jak oraz wytłumaczyła leczenie.

Monika B.lekarz przeprowadzający wizytę - Aleksandra Szczepaniak-Wróblewska / pediatra

Ocena lekarza (Pan Doktor Tomasz Głowacki) - 5+ Absolutnie bez zastrzeżeń, miły, życzliwy, przyjechał punktualnie, poświęcił należytą uwagę problemom zdrowotnym męża, jak również tyle czasu, ile było trzeba. Ponadto zastosowane leczenie przyniosło skutki.
zaznaczę, że kilka dni wcześniej mąż udał się na wizytę (również płatną do przychodni), gdzie został wygoniony z syropem na gardło, podczas gdy już rozwijało się zapalenie oskrzeli, nie dostał ani antybiotyku, ani odpowiednio długiego zwolnienia - takie praktyki uznaję za niedopuszczalne.

Państwa serwis - również bez zastrzeżeń, szybko, wygodnie, zamawiałam wizytę telefonicznie, miła pani wszystko wytłumaczyła, wszystko przebiegło bardzo sprawnie.

Osobiście mam bardzo niedobre doświadczenia z wizytami lekarskimi zamawianymi do domu. Raz wzywaliśmy do męża z kolką nerkową, zaznaczając, że sprawa jest pilna, mimo upływu kilku godzin nikt nie przyjechał z prywatnego pogotowia (Falck), musieliśmy w końcu jechać na pogotowie, ale szkoda było tego czasu.

Innym razem wezwany do mnie lekarz nie rozpoznał ciężkiej zapaści kardiologicznej - było to w niedzielę, a we wtorek wylądowałam w Centrum Kardiologii w Aninie w stanie zagrożenia życia. Tak więc po raz pierwszy jestem mile zaskoczona i sprawnością obsługi, i kompetencjami samego lekarza.

Anna Z.lekarz przeprowadzający wizytę - Tomasz Głowacki / rodzinny

Wszystko przebiegło b. dobrze, p. dr Głowacki szybko ocenił sytuację i zastosował odpowiednią terapię. Żona czuje się praktycznie zupełnie dobrze. Wizytę lekarską oceniam na 5. Serwis jest nienaganny. Po zgłoszeniu,w kilka godzin później, żona otrzymała pomoc. Pani odbierająca zgłoszenia b. miła.

Marek S.lekarz przeprowadzający wizytę - Tomasz Głowacki / rodzinny

Wizyta domowa lekarza
nawet w 60 minut od wezwania.
Skorzystaj z aplikacji na telefon
lub złóż zamówienie online!

WEZWIJ ONLINE+48 533 999 800AppStoreAppStoreGoogle PlayGoogle Play

Zapłać za wizytę domową w aplikacji, skorzystaj z karty lub płatności ekspresowej

lekarz domowy
wizyty domowe lekarza

Wizyta lekarska nawet w
60 minut od wezwania.
Pobierz aplikację na telefon
lub zamów online!

lekarz domowy

Na każdym etapie współpracy z pacjentem staramy się zachować wysoki standard naszych wizyt domowych

Doświadczenie

Lekarze rodzinni, pediatrzy, interniści którzy mogą pochwalić się dużym doświadczeniem

Bezpieczeństwo

Zapewniamy ochronę dla danych wszystkich pacjentów, zgodnie z zasadami obowiązujących regulacji prawnych

Stawiamy na rozwój

Nasz zespół lekarzy cały czas podnosi swoje kwalifikacje, stawiamy na rozwój, by świadczyć usługi na coraz wyższym poziomie

Profil lekarski

Wybieramy lekarzy z wysoko rozwiniętą kulturą osobistą i łatwością w nawiązywaniu kontaktu z pacjentem

Wysoka Jakość

Każdy z pacjentów może ocenić wizyty domowe świadczone przez naszych lekarzy rodzinnych, internistów i pediatrów, każda pozostawiona opinia jest dla nas cenna by jeszcze bardziej doskonalić jakość naszych wizyt

Standardy

Wszystkie lekarskie wizyty domowe są prowadzone w oparciu o nasze procedury i standardy

Wybierz najwygodniejszą dla siebie opcje wizyty domowej lekarza.

Klasyczna wizyta domowa

w Warszawie, Wrocławiu i Krakowie

Poniedziałek – Sobota

199 zł 

niedziela i święta
240 zł

 

Mobilna przychodnia

 Warszawa, Kraków i Trójmieście (Gdańsk, Sopot, Gdynia)

poniedziałEk – piątek
140 zł

sobota, niedziela i święta
160 zł

 

Wideo konsultacja

cała Polska

7 dni w tygodniu
69 zł

 

Z wizyty domowej możesz skorzystać od pn-pt w godzinach 8:00 – 21:00, a w weekendy 8:00 – 18:00.

Za badanie następnego pacjenta podczas klasycznej wizyty domowej: 100 zł (poniedziałek – piątek), 120 zł (sobota, niedziela i święta).

Wizyty kontrolne w klasycznej wizycie domowej– do 10 dni od pierwszej klasycznej wizyty domowej – 160 zł,

Wizyta domowa w obrębie Warszawy (do 10 km od granicy administracyjnej) – 260 zł

Zastosowanie strep testu w czasie wizyty – 20 zł (płatne przelewem po wizycie)

Zapoznaj się ze szczegółowymi informacjami dla każdego z wariantów wizyty domowej:

Klasyczna wizyta domowa

Wizyta lekarza w twoim domu. Zamawiając wizytę domową możesz skorzystać z pomocy pediatrów, lekarzy rodzinnych oraz internistów.

Podczas wzywania lekarza obowiązują jasne procedury. Profesjonalne i wygodne podejście do pacjenta, to znak rozpoznawczy sztandarowej już usługi LekarzaObok.

W zakres wizyty domowej wchodzi:

 • postawienie diagnozy i zaleceń,
 • przeprowadzenie wywiadu lekarskiego,
 • przeprowadzenie podstawowych badań lekarskich przez lekarza.

Po ocenie stanu pacjenta lekarz może wypisać:

 • skierowanie,
 • receptę,
 • zwolnienie lekarskie lub opiekę nad członkiem rodziny.

Mobilna przychodnia

Przeprowadzenie wszystkich badań i diagnoza podczas wizyty domowej pielęgniarki pediatrycznej lub internistycznej, przy konsultacji internisty, pediatry od początku badania pacjenta.
Cena za usługę „mobilna przychodnia” to 140,00 zł.
W tej cenie oferujemy pacjentowi rozległy zakres badań wykonanych w domu.
Podczas wizyty domowej w formie mobilnej przychodni, lekarz bez przerwy nadzoruje przebieg badania. Do pacjenta przyjeżdża wykwalifikowana pielęgniarka internistyczna lub pediatryczna, posiadająca wieloletnie doświadczenie medyczne z zakresu zdrowia dzieci i osób dorosłych.

W zakres usługi mobilnej przychodni wchodzi:

 • wykonanie osłuchania serca, płuc,
 • pomiar ciśnienia krwi,
 • pomiar poziomu cukru (jeżeli potrzeba),
 • wykonanie badania saturacji (jeżeli potrzeba),
 • wykonanie strep testu – z którego wnioskuje się czy należy podać antybiotyk,
 • wykonanie badania gardła i ucha (jeżeli potrzeba),
 • konsultacja lekarska z wypisem, skierowaniem i e-receptą,
 • jeżeli zachodzi taka potrzeba lekarz wypisuje zwolnienie lekarskie lub opiekę nad członkiem rodziny.

Wideo konsultacja

Wygodna forma wizyty lekarskiej, która odbywa się przez internet z internistą, lekarzem rodzinnym lub pediatrą. Jest wspaniałą alternatywą dla osób które nie mają czasu na klasyczną wizytę u lekarza w przychodni.

Lekarz prowadzi konsultację z pacjentem online, która polega na przeprowadzeniu wywiadu lekarskiego oraz dokonaniu oceny stanu zdrowia pacjenta, wykorzystując do tego obraz z kamery lub zdjęcia które posiada pacjent, uwidaczniające napotkany problem.

Proces wizyty w formie wideo konsultacji z lekarzem, polega na interakcji pacjent-lekarz dzięki kamerce w laptopie lub smartfonie. Poza diagnozą i zaleceniami, lekarz może wystawić e-receptę oraz elektroniczne zwolnienie lekarskie.

Zamów online lub pobierz na telefon!

+48 533 999 800WEZWIJ ONLINEAppStoreAppStoreGoogle PlayGoogle Play

Skorzystaj z płatności ekspresowej lub płatności kartą

Lekarz wizyty domowe Kraków

Lekarz wizyty domowe Wrocław

Lekarz wizyty domowe Trójmiasto