Wizyta domowa lekarza Gdańsk, Sopot, Gdynia

Podczas wizyty domowej w Trójmieście, pacjent dostaje zalecenia medyczne, adekwatne do stwierdzonych przez lekarza dolegliwości. Jeżeli stan zdrowia tego wymaga, lekarz wystawia skierowanie, e-receptę i zwolnienie lekarskie.

Do zaoferowania mamy trzy warianty wizyty domowej lekarza, skontaktuj się z nami pod numerem 533 999 800 i dopasuj do swoich potrzeb rodzaj konsultacji lekarskiej.

Mobilna przychodnia

To rodzaj wizyty domowej w postaci mobilnej przychodni z przeprowadzeniem kompletnej diagnostyki medycznej, która przebiega pod nieprzerwaną kontrolą internisty, lekarza rodzinnego lub pediatry oraz pielęgniarki pediatrycznej / internistycznej posiadającej wysokie kwalifikacje i wieloletnie doświadczenie z zakresu pediatrii.

Koszt wizyty domowej w Gdańsku, Sopocie i Gdyni w postaci mobilnej przychodni wynosi 140 zł.

Wizyta domowa w postaci mobilnej przychodni obejmuje m.in. (badanie saturacji, mierzenie poziomu cukru, ciśnienia krwi, osłuch serca i płuc).

Kliknij tutaj, jeśli chcesz uzyskać więcej informacji na temat wizyty domowej w formie mobilnej przychodni.

Lekarska wizyta domowa

Ma formę standardowej konsultacji z lekarzem rodzinnym, pediatrą lub internistą – lekarz przyjeżdża do domu pacjenta, pod ustalony adres.

Koszt lekarskiej wizyty domowej w Gdańsku, Spocie i Gdyni wynosi 199 zł.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz uzyskać więcej informacji na temat wizyty domowej lekarza.

 

*Usługa będzie dostępna
wkrótce

Wideo konsultacja lekarza

To forma nowoczesnej wizyty domowej przebiegającej w postaci konsultacji online z internistą, lekarzem rodzinnym lub pediatrą.

Koszt wizyty domowej w Gdańsku, Sopocie i Gdyni w formie wideo konsultacji wynosi 69 zł.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz uzyskać więcej informacji na temat wideo konsultacji lekarza.

Już teraz możesz zamówić wizytę domową w Gdańsku, Sopocie i Gdyni, korzystając z pomocy najlepszych lekarzy rodzinnych, internistycznych i pediatrów.

Lekarz, któremu od razu zaufają wszyscy twoi bliscy

Jeśli szukasz lekarza z powołania, który w pełni angażuje się w stan zdrowa pacjentów, to nasza oferta jest dla ciebie. Gwarantujemy profesjonalną opiekę medyczną dla ciebie i dla twoich bliskich. Dla nas niema znaczenia, w której części trójmiasta mieszkasz, zapewniamy wizyty domowe pediatry, internisty, lekarza rodzinnego, usługę mobilnej przychodni lub wideo konsultacje z lekarzem. Zespół naszych lekarzy świadczy usługi medyczne na terenie całego Gdańska, Sopotu, Gdyni i okolic w godzinach od 8:00 do 21:00 (weekend 8-18), cały tydzień i cały rok.

Zapoznaj się z zespołem naszych lekarzy

Wypróbuj komfortową wizytę lekarza domowego w Gdańsku, Gdyni i Spocie, wystarczy jedno kliknięcie aby umówić konsultację.

RESPEKTOWANIE ZASAD BEZPIECZEŃSTWA I POUFNOŚCI

Prowadzone przez nas wizyty domowe w Gdańsku, Sopocie i Gdyni, oparte są o wytyczne ustanowione przez lekarską Radę Programową.

Profesjonalne podejście zawodowe

Nasi lekarze rodzinni, interniści i pediatrzy posiadają wysokie kwalifikacje, wieloletnie doświadczenie oraz stawiają na wysoką jakość świadczonych usług.

Wizyta domowa na czas

Nasz lekarz dotrze do ciebie nawet w 60 minut od zamówienia wizyty lub na inną umówioną przez ciebie godzinę.

Wizyta domowa lekarza w atrakcyjnej cenie

199 zł, 7 dni w tygodniu

Zastanawiasz się czy warto skorzystać z wizyty domowej lekarza, zapoznaj się z opiniami naszych pacjentów.

Pani dr cudowna 😍 przemiła i konkretna, postawiła mnie na nogi. Moje dziecko i kot też ją uwielbiają 😁

Marta Z.lekarz przeprowadzający wizytę - Angelika Krawcewicz / internista, hematolog

Wizytę lekarza oceniam na 5: kompetentny, uważny, miły i otwarty na pacjenta fachowiec:) Do tego niezwykle punktualny, był o dokładnie umówionej porze. Sam serwis także oceniam bardzo wysoko - szybko, uprzejmie, wygodnie, skutecznie. Będę korzystać.

Dominika B.lekarz przeprowadzający wizytę - Marek Gorajek / internista

Lekarz: 5, serwis: 5. Dzwoniłem do Państwa w niedziele późnym wieczorem. Zostałem otoczony rzeczywista troska Pani Konsultant która niezwłocznie skonsultowała się z lekarzem i oddzwoniła. Pani super responsywna i uprzejma - prawdziwy profesjonalizm. Pan Doktor niebywałe kompetentny, Żona już na nogach mimo tego ze byliśmy u kilku innych bez rzeczywistej i trafnej pomocy.

Diana P.lekarz przeprowadzający wizytę - Marek Gorajek / internista

Pierwszy kontakt telefoniczny jest bardzo przyjazny i zachęcający do skorzystania ( duży plus dla Pani z informacji telefonicznej ) z Waszych usług i dlatego zdecydowałam się umówić wizytę lekarską do mojego rodzica seniora. Przybyły lekarz na wizytę domową również był bardzo rzeczowy i przyjazny dla problemu pacjenta. Udzielił nam porady w kilku kwestiach, wypisał receptę na kilka leków stale przyjmowanych przez moją Matkę, dzięki temu zaoszczędzono nam wizyty u lekarza rodzinnego, do którego należałoby się udać,a przy problemach z chodzeniem sędziwego pacjenta to duże wyzwanie. Szkoda tylko, że taka placówka jak Wasza nie ma żadnych zniżek na leki.Reasumując obie z matką jesteśmy b.zadowolone zarówno z 1-szgo kontaktu jak i z wizyty domowej, z pewnością jeszcze skorzystamy. W skali 1 - 5 oceniamy Waszą pracę na 5+.

Władysława J.lekarz przeprowadzający wizytę - Marek Gorajek / internista

Witam, Ocena w skali 1-5, to 6 :). Szybki dojazd, bardzo miła i serdeczna pani doktor. Pełen profesjonalizm. Bezbłędna diagnoza. Doskonala forma płatności. Dziękuje serdecznie i polecam gorąco 🙂 Ocena serwisu 6 ❤

Celina H.lekarz przeprowadzający wizytę - Elżbieta Norwicz / rodzinny

wizytę oceniam na 5. Dr Pałucki miał dobre podejście do dziecka, wykazał się cierpliwością i był otwarty na dodatkowe badanie uszu zasugerowane przez rodziców. Wypisał receptę i zaproponował zaświadczenie o potrzebie zwolnienia z pracy na czas opieki nad dzieckiem.

Paweł K.lekarz przeprowadzający wizytę - Jan Pałucki / pediatra

Dzień dobry, Zarówno z serwisu jak i samej wizyty jestem w pełni usatysfakcjonowana (tym bardziej że próby umówienia wizyty w jednej z Państwa konkurencyjnych firm okazały się bezskuteczne). Przebieg wizyty, kompetencje Pani Doktor, wyczerpujące podejście do mojego przypadku chorobowego sprawiają, że z pełnym przekonaniem ocenić mogę całość na ocenę bardzo dobrą.

Małgorzata S-P.lekarz przeprowadzający wizytę - Elżbieta Norwicz / rodzinny

Dzien Dobry, Chcialabym ocenic lekarza na 5, a serwis na 4. Lekarz bardzo pomocny, wyjasnil wszystkie watpliwosci. Dziekuje.

Elzbieta Sz.lekarz przeprowadzający wizytę - Jan Pałucki / rodzinny

Dzień dobry, o Panu doktorze Nowaku mogę się wypowiadać jedynie w najwyższych superlatywach! Lapidarny, konkretny, budzący zaufanie. Z cała pewnością poproszę o kolejną wizytę lekarską u mojej mamy. Ocena to oczywiście 5. Z serwisu wykorzystałem jedynie telefon 🙂 , wygląda na czytelny i łatwy w użyciu. Pozdrawiam świątecznie.

Maciej P.lekarz przeprowadzający wizytę - Marcin Nowak / internista, nefrolog, kardiolog

Opinia dla lekarki: 5 * - bardzo miła i kompetenta pani dr

Anonimlekarz przeprowadzający wizytę - Ewelina Duraj / internista

Ocena wizyty na 4 (lekarz na 5 pacjentka już jest zdrowa). Plusy - bardzo dobra komunikacja z ponad 90-letnią pacjentką, bardzo dokładne badanie przed przepisaniem antybiotyku - Pani Doktor sprawdziła jakie leki bierze pacjentka na codzień, bez pośpiechu, niby podejście standardowe ale u naszych lekarzy rzadkość.

Eleonora W.lekarz przeprowadzający wizytę - Wioletta Rzeszotarska / rodzinny

Ocena 5 Punktualna wizyta skuteczna porada.

Barbara S.lekarz przeprowadzający wizytę - Marcin Nowak / internista, nefrolog, kardiolog

Jestem bardzo zadowolony z Państwa usług oraz z wizyty Doktor Kingi Wolanieckiej. Zapewniacie Państwo profesionalne i rzeczowe podejście, Pani Doktor była bardzo pomocna i sympatyczna.

Jan K.lekarz przeprowadzający wizytę - Kinga Wolaniecka / pediatra

Bardzo dobre rozwiązanie, w niedzielny wieczór, zaczyna dziecka bardzo boleć ucho…co robić? Na szczęście udało się z LekarzOBOK. Pani Doktor osłuchała dziecko, postawiła diagnozę i wypisała niezbędne recepty. Wizytę oceniam bardzo dobrze i polecam 5 na 5

Katarzyna W.lekarz przeprowadzający wizytę - Małgorzata Piechota / pediatra

Ocena na 5. Lekarka profesjonalna, punktualna.

Leszek D.lekarz przeprowadzający wizytę - Małgorzata Piechota / pediatra

Daję 5, miło szybko,sympatycznie!

Ewelina Ch.lekarz przeprowadzający wizytę - Marek Gorajek / internista

Jestem zachwycona Panią Doktor, zarówno od strony merytorycznej jak i ludzkiej, dziękuję bardzo!

Romana O.lekarz przeprowadzający wizytę - Elżbieta Norwicz / rodzinny

Bardzo cenna inicjatyw podnosi poczucie bezpiczeństwa na 5.

Stefan L.lekarz przeprowadzający wizytę - Elżbieta Norwicz / rodzinny

Jestesmy bardzo milo zaskoczeni pomyslem na takie uslugi. Bardzo sprawna obsluga - latwo i szybko mozna znalezc fachowa pomoc, co zwlaszcza w weekend jest bardzo przydatne. Lekarz kompetentny, wywiad dokladny. Cena adekwatna do jakosci. Bedziemy polecac!

Magdalena C.lekarz przeprowadzający wizytę - Elżbieta Norwicz / rodzinny

Bardzo dobra idea. Przede wszystkim przyjazna dla chorego pacjenta, który potrzebuje wizyty lekarza w domu. Z pewnością skorzystam ponownie. Wysoko oceniam podejście p. Gorajek. Profesjonalna i rzetelna usługa z jego strony. Godna polecenia postawa.

Machura M.lekarz przeprowadzający wizytę - Marek Gorajek / internista

Pani dr Ewelina Duraj bardzo profesjonalnie zajęła się naszymi dziećmi i odpowiednio wskazała leczenie. Jesteśmy bardzo zadowoleni z obsługi telefonicznej i zalatwienia wizyty.
Na pewno w przyszlosci bedziemy korzystac z Panstwa uslug.

Marta D.lekarz przeprowadzający wizytę - Ewelina Duraj / internista

Profesjonalna wizyta. Bezbłędna mila pani doktor. Oceniam na 5

Piotr N.lekarz przeprowadzający wizytę - Kinga Wolaniecka / pediatra

Dzień dobry, wizyta przebiegła poprawnie, lekarz był miły, kontaktowy, kompetentny, chętnie odpowiadał na pytania i upewniał się, że nie mamy żadnych wątpliwości. Badanie nie było łatwe, jak to przy chorym maluchu, ale się udało, diagnoza nas uspokoiła. Serwis również działał bez zarzutu (plus za błyskawiczny kontakt telefoniczny).

Marika W.lekarz przeprowadzający wizytę - Damian Okruciński / pediatra

Witam serdecznie, jeżeli 5 będziemy traktować jako ocenę skrajnie pozytywną - to oczywiście 5. Za ciepłe i pełne zrozumienia podejście do pacjenta (mój tata) oraz diagnozę innych problemów "esktra", o których lekarz wcale nie musiał nas informować a jednak to zrobił.
Jeżeli chodzi o serwis https://lekarzobok.pl/ Fajny, przejrzysty szablon onepage z łatwą nawigacją; wszystko pięknie utrzymane w klimatach medycznych.

Konrad H.lekarz przeprowadzający wizytę - Marcin Nowak / internista, nefrolog, kardiolog

Ocena lekarza 5 wizyta pomogła, a zaordynowana terapia SKUTECZNA

Grzegorz G.lekarz przeprowadzający wizytę - Tomasz Głowacki / rodzinny, internista

Wizytę oceniam na 5. Profesjonalnie udzielona pomoc lekarska. Niewątpliwie będę polecał znajomym możliwość z korzystania z Państwa usług. Pozdrawiam i życzę dużo sukcesów w Nowym Roku.

B. Kulczyckilekarz przeprowadzający wizytę - Tomasz Głowacki / rodzinny, internista

Ocena 5. Lekarz bardzo sympatyczny, nie mam nic do zarzucenia. Pozdrawiam

Dominika C.lekarz przeprowadzający wizytę - Tomasz Głowacki / rodzinny, internista

Dziękuję za wizytę, obsługa telefoniczna bardzo miła, pan doktor Adam Frańczak przyjechał zgodnie z umówioną godziną, zbadał dokładnie i bez pośpiechu, wyjaśnił wszystkie wątpliwości. Plus za możliwość płatności przelewem. Serwis oceniam na 5, polecam!

Barbara S.lekarz przeprowadzający wizytę - Adam Frańczak / rodzinny

Moja ocena wizyty domowej - 5. Pani lekarz Ewelina Duraj - kompetentna, dokładna, wnikliwy wywiad. Udzieliła wyczerpujących wyjaśnień na temat dolegliwości synka. W pełni nas uspokoiła i przepisała pomocne i skuteczne medykamenty. Świetny kontakt z dziećmi.
Dziękujemy.

Justyna D.lekarz przeprowadzający wizytę - Ewelina Duraj / internista

Witam, Jestem z niej bardzo zadowolona. Oceniam na 5. Pozdr IK

Izabela K.lekarz przeprowadzający wizytę - Małgorzata Piechota / pediatra

Szanowny Panie Lekarza oceniam na 5 z plusem. Madry, sympatyczny, empatyczny lekarz. Serwis Lekarz Obok również na 5 za czas reakcji i pomoc w razie gardłowej sytuacji.

Agnieszka S.lekarz przeprowadzający wizytę - Elżbieta Norwicz / rodzinny

Kompetenty, symatyczny, przyjaźnie nastawiony do dziecka lekarz. Szczerze polecę znajomym Pana doktora. Ocena 5.

Paulina K.lekarz przeprowadzający wizytę - Jakub Kubacki / pediatra

ocena wizyty bardzo dobra 5, szybkie przybycie i staranna analiza schorzenia.

Bogusław S.lekarz przeprowadzający wizytę - Angelika Krawcewicz / internista

Wizyta lekarza przebiegła w bardzo miłej atmosferze. Pan Doktor konkretny , dokładnie wszystko wyjaśnił, pacjent zadowolony wraca do zdrowia :). Oceniam na duże pięć. Kontakt z serwisem szybki i miły. Bardzo dobry system szybkiego kontaktu z lekarzem. Dziękuję i pozdrawiam

Ewa W.lekarz przeprowadzający wizytę - Adam Frańczak / rodzinny

Jestem więcej niż zadowolona. Mój syn rozchorował się w piątek wieczorem, temperatura prawie 40 st., a przed nami weekend i perspektywa ostrego dyżuru z godzinami oczekiwań. Zadzwoniłam do bardzo miłej Pani z lekarzobok.pl i w ciągu 20 minut był u nas lekarz, a po godzinie miałam już niezbędne lekarstwa. Lekarz był miły, konkretny i miał dobre podejście do dziecka. Prawidłowo dobrane i szybko zaaplikowane leki pozwoliły mojemu synowi szybko dojść do zdrowia bez żadnych komplikacji. Dzięki Państwa serwisowi i kompetentnemu lekarzowi mogłam zapewnić mojemu dziecku właściwą i błyskawiczną opiekę medyczną. Ocena jak najwyższa: 5+ dziękuję i pozdrawiam

Izabela K.lekarz przeprowadzający wizytę - Adam Frańczak / rodzinny

Dzień dobry, oceniam wizytę na 4. Pan Doktor był dokładnie o umówionej godzinie, wizyta przebiegła sprawnie, lekarz wszystko mi wyjaśnil. Serwis czytelny, Pozdrawiam

Joanna P.lekarz przeprowadzający wizytę - Marek Gorajek / internista

Wizyta dr. Okrucinskiego u mojego 15-miesiecznego syna (z wirusowym przeziebieniem) przebiegla bardzo profesjonalnie. Pan doktor spokojnie i dokladnie zbadal dziecko, znajdujac z nim wspolny jezyk, dzieki czemu maluch sie nie przestraszyl (obcego czlowieka). Bardzo dziekujemy za szybka i profesjonalna usluge. Pozdrawiam

Marta Klekarz przeprowadzający wizytę - Damian Okruciński / pediatra

Dzień dobry. Oczywiście duża mocna 5. Pan doktor mimo młodego wieku wykazał się pełnym profesjonalizmem i świetnym podejściem do dziecka. Sam serwis również oceniam bardzo dobrze i pewnością w sytuacjach awaryjnych będzie dla mnie pierwszym wyborem. Pozdrawiam

Jarosław S.lekarz przeprowadzający wizytę - Damian Okruciński / pediatra

Lekarz - 5 Wizyta bardzo krótka, ale merytoryczna i rzeczowa, lekarz profesjonalny i idealnie punktualny. Serwis bardzo w porządku. Pozdrawiam

Anna K.lekarz przeprowadzający wizytę - Marek Gorajek / internista

Szanowny Panie w skali 1-5 ocena najwyższa 5 Doktor bardzo kompetentny umiejący rozmawiać z dziećmi cierpliwy i punktualny Pozdrawiam

Katarzyna S.lekarz przeprowadzający wizytę - Adam Frańczak / rodzinny

Dzień dobry, ocena 5+, pozdrawiam

Marcin M.lekarz przeprowadzający wizytę - Adam Frańczak / rodzinny

Dwukrotnie na wizycie u mojego taty Stefana był dr Gorajek. Wzbudził ogromne zaufanie u moich rodziców -bardzo taktowny ,słuchający co mówi pacjent i rodzina pacjenta. Spokojny głos ,wyważone słowa ,bardzo komunikatywny. Wysokiej klasy specjalista. Pozdrawiam

Barbara O.lekarz przeprowadzający wizytę - Marek Gorajek / internista

Witam, w nawiązaniu do naszej rozmowy telefonicznej przesyłam moją opinię na temat Pana dr Adama Frańczaka: - Fantastyczny Pan Doktor! Konkretny, miły i cierpliwy, a przy tym niezwykle komunikatywny i obdarzony niesamowitym poczuciem humoru. Uważnie słucha i analizuje problem pacjenta oraz wzbudza ogromne zaufanie. Jednocześnie potrafi stworzyć sytuację, w której pacjent czuje się swobodnie i komfortowo. Pana Doktora oceniam na 5! Serdecznie polecam, jestem zachwycona! Dziękuję za wizytę 🙂 Pozdrawiam

Magdalena P.lekarz przeprowadzający wizytę - Adam Frańczak / rodzinny

Lekarz na 5ke serwis tez super pomysl. Pozdrawiam Radek I

Radosław I.lekarz przeprowadzający wizytę - Marek Gorajek / rodzinny

Wizytę oceniam bardzo wysoko na 5, Pozdrawiam.

Ryszard M.lekarz przeprowadzający wizytę - Elżbieta Norwicz / rodzinny

Moja ocena wizyty jest „bardzo dobrze”, czyli piątka po polsku. Dobry lekarz, który dobrze wytłumaczył co jest z dzieckiem, co robić najlepiej, kiedy trzeba ewentualnie sięgnąć jeszcze raz po poradę lekarska.

Konrad A.lekarz przeprowadzający wizytę - Damian Okruciński / pediatra

Dzień dobry, moja ocena: 5 Bardzo miły i rzetelny lekarz. Życzliwe podejście do pacjenta. Wasz serwis bardzo ułatwia życie chorym.

Agnieszka R.lekarz przeprowadzający wizytę - Wioletta Rzeszotarska / rodzinny

Witam, wizytę oceniam na 5. Lekarz spokojnie zrobił wywiad, zbadał, omówił wszystkie zasady przyjmowania przepisanych leków.

Agnieszka W.lekarz przeprowadzający wizytę - Marcin Nowak / internista

Jestem bardzo zadowolony z wizyty lekarza. Wyjątkowo krótki czas oczekiwania - lekarz dojechał w ciągu pół godziny od zgłoszenia, choć pora była dość późna bo po 20 i w żadnej przychodni nawet prywatnej nie mogłem dostać się w tym dniu do lekarza tj. 11.01.2018 r.
Lekarz kompetentny, sympatyczny i rzeczowy. Cena usługi niewygórowana. Całość oceniam na 5. Serwis internetowy bardzo profesjonalny, powinien być rozbudowany o referencje pacjentów. Pozdrawiam i na pewno ja i moi znajomi będą korzystać z Państwa usług.

Jan H.lekarz przeprowadzający wizytę - Marcin Nowak / internista

Pani doktor bardzo sympatyczna i fachowa na 5. Dokładnie zbadała opowiedziała co i jak oraz wytłumaczyła leczenie.

Monika B.lekarz przeprowadzający wizytę - Aleksandra Szczepaniak-Wróblewska / pediatra

Ocena lekarza (Pan Doktor Tomasz Głowacki) - 5+ Absolutnie bez zastrzeżeń, miły, życzliwy, przyjechał punktualnie, poświęcił należytą uwagę problemom zdrowotnym męża, jak również tyle czasu, ile było trzeba. Ponadto zastosowane leczenie przyniosło skutki.
zaznaczę, że kilka dni wcześniej mąż udał się na wizytę (również płatną do przychodni), gdzie został wygoniony z syropem na gardło, podczas gdy już rozwijało się zapalenie oskrzeli, nie dostał ani antybiotyku, ani odpowiednio długiego zwolnienia - takie praktyki uznaję za niedopuszczalne.

Państwa serwis - również bez zastrzeżeń, szybko, wygodnie, zamawiałam wizytę telefonicznie, miła pani wszystko wytłumaczyła, wszystko przebiegło bardzo sprawnie.

Osobiście mam bardzo niedobre doświadczenia z wizytami lekarskimi zamawianymi do domu. Raz wzywaliśmy do męża z kolką nerkową, zaznaczając, że sprawa jest pilna, mimo upływu kilku godzin nikt nie przyjechał z prywatnego pogotowia (Falck), musieliśmy w końcu jechać na pogotowie, ale szkoda było tego czasu.

Innym razem wezwany do mnie lekarz nie rozpoznał ciężkiej zapaści kardiologicznej - było to w niedzielę, a we wtorek wylądowałam w Centrum Kardiologii w Aninie w stanie zagrożenia życia. Tak więc po raz pierwszy jestem mile zaskoczona i sprawnością obsługi, i kompetencjami samego lekarza.

Anna Z.lekarz przeprowadzający wizytę - Tomasz Głowacki / rodzinny

Wszystko przebiegło b. dobrze, p. dr Głowacki szybko ocenił sytuację i zastosował odpowiednią terapię. Żona czuje się praktycznie zupełnie dobrze. Wizytę lekarską oceniam na 5. Serwis jest nienaganny. Po zgłoszeniu,w kilka godzin później, żona otrzymała pomoc. Pani odbierająca zgłoszenia b. miła.

Marek S.lekarz przeprowadzający wizytę - Tomasz Głowacki / rodzinny

Lekarska wizyta domowa nawet w 60 minut od wezwania.
Wypróbuj aplikację na telefon
lub wezwij lekarza online!

WEZWIJ ONLINE+48 533 999 800AppStoreAppStoreGoogle PlayGoogle Play

Zapłać za wizytę domową w aplikacji, skorzystaj z karty lub płatności ekspresowej

lekarz domowy
wizyty domowe lekarza

Wizyta lekarska
w mniej niż 60 minut od wezwania.
Pobierz aplikację na telefon
lub zamów online!

lekarz domowy

Dbamy o wysoki standard wizyt domowych, każdy etap współpracy z pacjentem jest dla nas ważny.

Doświadczenie

Lekarze rodzinni, pediatrzy, interniści którzy posiadają lata praktyki w leczeniu pacjentów

Bezpieczeństwo

Dbamy o bezpieczeństwo danych każdego z naszych pacjentów. Stosujemy się do procedur ochrony danych, zgodnie z wymogami regulacji prawnych.

Innowacyjność

Nasi lekarze nieustannie rozwijają swoje kwalifikacje, by leczyć swoich pacjentów na najwyższym poziomie

Profil lekarski

Do naszego zespołu dobieramy lekarzy, którzy cechują się wysoką kulturą osobistą i łatwością w kontakcie z pacjentem

Stawiamy na wysoką jakość

Każdy pacjent może ocenić wizytę lekarza rodzinnego, pediatry lub internisty. Opinie naszych pacjentów są dla nas bardzo ważne, dzięki nim możemy coraz bardziej udoskonalać jakość naszych usług.

Standardy

Wszystkie wizyty domowe lekarzy, prowadzone są zgodnie z obowiązującymi standardami i procedurami

Wybierz odpowiedni dla siebie wariant lekarskiej wizyty domowej.

Lekarska wizyta domowa

w Krakowie, Warszawie, Wrocławiu, Gdańsku, Sopocie i Gdyni

Poniedziałek – Sobota

199 zł 

niedziela i święta
240 zł

 

*Usługa będzie dostępna
wkrótce

Mobilna przychodnia

W Krakowie, Warszawie, Gdańsku, Sopocie i Gdyni

Od poniedziałku do piątku
140 zł

Sobota, niedziela i święta
160 zł

 

Wideo konsultacja

cała Polska

7 dni w tygodniu
69 zł

 

Z wizyty domowej możesz skorzystać w godzinach 8:00 – 21:00 od poniedziałku do piątku, a w soboty i niedziele od 8:00 do 18:00.

Badanie następnego pacjenta w trakcie wizyty: 100 zł (poniedziałek – piątek), 120 zł (sobota, niedziela i święta).

Wizyta kontrolna w lekarskich wizytach domowych– w okresie 10 dni od pierwszej tradycyjnej wizyty domowej – 160 zł

Wizyta domowa poza granicami Trójmiasta (do 10 km od granicy administracyjnej) – 260 zł

Użycie strep testu w trakcie wizyty – 20 zł (płatne przelewem po wizycie)

Poznaj szczegóły wszystkich wariantów wizyty domowej:

Lekarska wizyta domowa

Wizyta lekarza w formie tradycyjnej z przyjazdem do domu pacjenta. Do dyspozycji mamy lekarzy rodzinnych, internistów i pediatrów.

Proces wezwania lekarza jest bardzo prosty, procedury są dobrane w sposób umożliwiający pacjentowi, jak najszybsze zamówienie wizyty domowej. Stawiamy na wygodę pacjenta i profesjonalne podejście lekarzy, innymi słowy, zadowolony pacjent to zadowoleni my.

Lekarska wizyta domowa zawiera:

 • Wykonanie podstawowych badań, postawienie diagnozy i zaleceń medycznych,
 • Wywiad lekarski z pacjentem.

W przypadku zaistnienia takiej potrzeby, lekarz wypisuje:

 • receptę,
 • skierowanie,
 • oraz zwolnienie lekarskie lub opiekę nad członkiem rodziny.

Mobilna przychodnia

Wizyta domowa obejmująca pełn zakres badań przy stałym nadzorze pediatry, lekarza rodzinnego lub internisty.
Niska cena w porównaniu do tradycyjnej wizyty domowej – tylko 140 zł.
Za tą cenę pacjent dostaje rozległy zakres badań wykonanych w jego domu (poniżej wykaz badań).
W trakcie wizyty domowej pacjent nieprzerwanie ma kontakt z lekarzem oraz doświadczoną pielęgniarką pediatryczną bądź internistyczną, która posiada wieloletnie doświadczenie w pediatrii i leczeniu osób dorosłych.

W skład badań wchodzi:

 • osłuchania serca, płuc,
 • pomiar poziomu cukru, (jeżeli zachodzi taka potrzeba),
 • pomiar ciśnienia krwi,
 • badanie saturacji (jeżeli zachodzi taka potrzeba),
 • strep test – badanie które obrazuje konieczność podania antybiotyku,
 • przeprowadzenie badań gardła i ucha (jeżeli zachodzi potrzeba),
 • konsultacja z lekarzem z wypisem, e-receptą albo skierowaniem,
 • w razie potrzeby lekarz wypisuje zwolnienie lekarskie na chorego, bądź w formie opieki nad członkiem rodziny.

Wideo konsultacja

To prosta, wygodna i szybka konsultacja online z lekarzem rodzinnym, internistą czy pediatrą. Najlepiej sprawdzi się u osób zapracowanych, które nie mają czasu na tradycyjne wyjście do lekarza.

Wideo konsultacja polega na przeprowadzeniu lekarskiej wizyty domowej online. Lekarz prowadzi wywiad medyczny, ocenia stan zdrowia pacjenta dzięki kamerze lub na podstawie przesłanych zdjęć przedstawiających problem zdrowotny pacjenta.

Do przeprowadzenia wizyty domowej w tej postaci, potrzebny jest smartfon lub laptop bądź inne urządzenie z funkcją wideo rozmowy. Po za diagnozą i zaleceniami, w razie potrzeby lekarz może wystawić e-receptę oraz elektroniczne zwolnienie lekarskie.

Zamów online lub pobierz na telefon!

+48 533 999 800WEZWIJ ONLINEAppStoreAppStoreGoogle PlayGoogle Play

Skorzystaj z płatności ekspresowej lub płatności kartą

Lekarz wizyty domowe Kraków

Lekarz wizyty domowe Wrocław

Lekarz wizyty domowe Warszawa