Poznajmy się lepiej..

Nasza firma jest tworzona i kierowana przez lekarzy oraz specjalistów od zarządzania, by zapewnić komfort pracy lekarzom i najwyższą jakość wizyt w domu pacjenta.

Właścicielem marki i serwisu lekarzobok.pl jest firma Doctors Next Door, która rozpoczęła działalność na warszawskim rynku usług medycznych 2 listopada 2017. Jesteśmy niepublicznym zakładem opieki zdrowotnej, wpisanym do rejestru podmiotów wykonujących działalność leczniczą Wojewody Mazowieckiego, pod numerem Z-195444-20171013. Jesteśmy pierwszym podmiotem leczniczym, który swą działalność w 100% dedykuje świadczeniu usług medycznych w domu pacjenta, używając najnowszych technologii.

Specjalizujemy się w wizytach domowych lekarzy rodzinnych, pediatrów oraz internistów. W odróżnieniu od serwisów internetowych ‚umawiających’ lekarzy z pacjentami, które nie są podmiotami leczniczymi, my zatrudniamy lekarzy tworząc dla nich komfortowe miejsce pracy, a pacjentom zapewniamy pomoc specjalistów o zweryfikowanych kwalifikacjach. Zawsze po wizycie prosimy o ocenę jakości usługi i uwagi Państwa, które mają służyć ciągłemu doskonaleniu naszego serwisu.

Chcemy być odpowiedzialnym członkiem naszej lokalnej społeczności, promując zdrowy tryb życia i dzieląc się z Państwem naszą wiedzą. Zapraszamy na nasz fanpage na Facebooku i Bloga na stronie www, gdzie znajdziecie Państwo materiały przygotowane przez naszych lekarzy.