Lista lekarzy Warszawa

Poznaj opinię naszych Pacjentów

Pani dr cudowna 😍 przemiła i konkretna, postawiła mnie na nogi. Moje dziecko i kot też ją uwielbiają 😁

Marta Z.lekarz przeprowadzający wizytę - Angelika Krawcewicz / internista, hematolog

Wizytę lekarza oceniam na 5: kompetentny, uważny, miły i otwarty na pacjenta fachowiec:) Do tego niezwykle punktualny, był o dokładnie umówionej porze. Sam serwis także oceniam bardzo wysoko - szybko, uprzejmie, wygodnie, skutecznie. Będę korzystać.

Dominika B.lekarz przeprowadzający wizytę - Marek Gorajek / internista

Lekarz: 5, serwis: 5. Dzwoniłem do Państwa w niedziele późnym wieczorem. Zostałem otoczony rzeczywista troska Pani Konsultant która niezwłocznie skonsultowała się z lekarzem i oddzwoniła. Pani super responsywna i uprzejma - prawdziwy profesjonalizm. Pan Doktor niebywałe kompetentny, Żona już na nogach mimo tego ze byliśmy u kilku innych bez rzeczywistej i trafnej pomocy.

Diana P.lekarz przeprowadzający wizytę - Marek Gorajek / internista

Pierwszy kontakt telefoniczny jest bardzo przyjazny i zachęcający do skorzystania ( duży plus dla Pani z informacji telefonicznej ) z Waszych usług i dlatego zdecydowałam się umówić wizytę lekarską do mojego rodzica seniora. Przybyły lekarz na wizytę domową również był bardzo rzeczowy i przyjazny dla problemu pacjenta. Udzielił nam porady w kilku kwestiach, wypisał receptę na kilka leków stale przyjmowanych przez moją Matkę, dzięki temu zaoszczędzono nam wizyty u lekarza rodzinnego, do którego należałoby się udać,a przy problemach z chodzeniem sędziwego pacjenta to duże wyzwanie. Szkoda tylko, że taka placówka jak Wasza nie ma żadnych zniżek na leki.Reasumując obie z matką jesteśmy b.zadowolone zarówno z 1-szgo kontaktu jak i z wizyty domowej, z pewnością jeszcze skorzystamy. W skali 1 - 5 oceniamy Waszą pracę na 5+.

Władysława J.lekarz przeprowadzający wizytę - Marek Gorajek / internista

Witam, Ocena w skali 1-5, to 6 :). Szybki dojazd, bardzo miła i serdeczna pani doktor. Pełen profesjonalizm. Bezbłędna diagnoza. Doskonala forma płatności. Dziękuje serdecznie i polecam gorąco 🙂 Ocena serwisu 6 ❤

Celina H.lekarz przeprowadzający wizytę - Elżbieta Norwicz / rodzinny

wizytę oceniam na 5. Dr Pałucki miał dobre podejście do dziecka, wykazał się cierpliwością i był otwarty na dodatkowe badanie uszu zasugerowane przez rodziców. Wypisał receptę i zaproponował zaświadczenie o potrzebie zwolnienia z pracy na czas opieki nad dzieckiem.

Paweł K.lekarz przeprowadzający wizytę - Jan Pałucki / pediatra

Dzień dobry, Zarówno z serwisu jak i samej wizyty jestem w pełni usatysfakcjonowana (tym bardziej że próby umówienia wizyty w jednej z Państwa konkurencyjnych firm okazały się bezskuteczne). Przebieg wizyty, kompetencje Pani Doktor, wyczerpujące podejście do mojego przypadku chorobowego sprawiają, że z pełnym przekonaniem ocenić mogę całość na ocenę bardzo dobrą.

Małgorzata S-P.lekarz przeprowadzający wizytę - Elżbieta Norwicz / rodzinny

Dzien Dobry, Chcialabym ocenic lekarza na 5, a serwis na 4. Lekarz bardzo pomocny, wyjasnil wszystkie watpliwosci. Dziekuje.

Elzbieta Sz.lekarz przeprowadzający wizytę - Jan Pałucki / rodzinny

Dzień dobry, o Panu doktorze Nowaku mogę się wypowiadać jedynie w najwyższych superlatywach! Lapidarny, konkretny, budzący zaufanie. Z cała pewnością poproszę o kolejną wizytę lekarską u mojej mamy. Ocena to oczywiście 5. Z serwisu wykorzystałem jedynie telefon 🙂 , wygląda na czytelny i łatwy w użyciu. Pozdrawiam świątecznie.

Maciej P.lekarz przeprowadzający wizytę - Marcin Nowak / internista, nefrolog, kardiolog

Opinia dla lekarki: 5 * - bardzo miła i kompetenta pani dr

Anonimlekarz przeprowadzający wizytę - Ewelina Duraj / internista

Ocena wizyty na 4 (lekarz na 5 pacjentka już jest zdrowa). Plusy - bardzo dobra komunikacja z ponad 90-letnią pacjentką, bardzo dokładne badanie przed przepisaniem antybiotyku - Pani Doktor sprawdziła jakie leki bierze pacjentka na codzień, bez pośpiechu, niby podejście standardowe ale u naszych lekarzy rzadkość.

Eleonora W.lekarz przeprowadzający wizytę - Wioletta Rzeszotarska / rodzinny

Ocena 5 Punktualna wizyta skuteczna porada.

Barbara S.lekarz przeprowadzający wizytę - Marcin Nowak / internista, nefrolog, kardiolog

Jestem bardzo zadowolony z Państwa usług oraz z wizyty Doktor Kingi Wolanieckiej. Zapewniacie Państwo profesionalne i rzeczowe podejście, Pani Doktor była bardzo pomocna i sympatyczna.

Jan K.lekarz przeprowadzający wizytę - Kinga Wolaniecka / pediatra

Ocena na 5. Lekarka profesjonalna, punktualna.

Leszek D.lekarz przeprowadzający wizytę - Małgorzata Piechota / pediatra

Daję 5, miło szybko,sympatycznie!

Ewelina Ch.lekarz przeprowadzający wizytę - Marek Gorajek / internista

Jestem zachwycona Panią Doktor, zarówno od strony merytorycznej jak i ludzkiej, dziękuję bardzo!

Romana O.lekarz przeprowadzający wizytę - Elżbieta Norwicz / rodzinny

Bardzo cenna inicjatyw podnosi poczucie bezpiczeństwa na 5.

Stefan L.lekarz przeprowadzający wizytę - Elżbieta Norwicz / rodzinny

Jestesmy bardzo milo zaskoczeni pomyslem na takie uslugi. Bardzo sprawna obsluga - latwo i szybko mozna znalezc fachowa pomoc, co zwlaszcza w weekend jest bardzo przydatne. Lekarz kompetentny, wywiad dokladny. Cena adekwatna do jakosci. Bedziemy polecac!

Magdalena C.lekarz przeprowadzający wizytę - Elżbieta Norwicz / rodzinny

Bardzo dobra idea. Przede wszystkim przyjazna dla chorego pacjenta, który potrzebuje wizyty lekarza w domu. Z pewnością skorzystam ponownie. Wysoko oceniam podejście p. Gorajek. Profesjonalna i rzetelna usługa z jego strony. Godna polecenia postawa.

Machura M.lekarz przeprowadzający wizytę - Marek Gorajek / internista

Pani dr Ewelina Duraj bardzo profesjonalnie zajęła się naszymi dziećmi i odpowiednio wskazała leczenie. Jesteśmy bardzo zadowoleni z obsługi telefonicznej i zalatwienia wizyty.
Na pewno w przyszlosci bedziemy korzystac z Panstwa uslug.

Marta D.lekarz przeprowadzający wizytę - Ewelina Duraj / internista

Profesjonalna wizyta. Bezbłędna mila pani doktor. Oceniam na 5

Piotr N.lekarz przeprowadzający wizytę - Kinga Wolaniecka / pediatra

Dzień dobry, wizyta przebiegła poprawnie, lekarz był miły, kontaktowy, kompetentny, chętnie odpowiadał na pytania i upewniał się, że nie mamy żadnych wątpliwości. Badanie nie było łatwe, jak to przy chorym maluchu, ale się udało, diagnoza nas uspokoiła. Serwis również działał bez zarzutu (plus za błyskawiczny kontakt telefoniczny).

Marika W.lekarz przeprowadzający wizytę - Damian Okruciński / pediatra

Witam serdecznie, jeżeli 5 będziemy traktować jako ocenę skrajnie pozytywną - to oczywiście 5. Za ciepłe i pełne zrozumienia podejście do pacjenta (mój tata) oraz diagnozę innych problemów "esktra", o których lekarz wcale nie musiał nas informować a jednak to zrobił.
Jeżeli chodzi o serwis https://lekarzobok.pl/ Fajny, przejrzysty szablon onepage z łatwą nawigacją; wszystko pięknie utrzymane w klimatach medycznych.

Konrad H.lekarz przeprowadzający wizytę - Marcin Nowak / internista, nefrolog, kardiolog

Ocena lekarza 5 wizyta pomogła, a zaordynowana terapia SKUTECZNA

Grzegorz G.lekarz przeprowadzający wizytę - Tomasz Głowacki / rodzinny, internista

Wizytę oceniam na 5. Profesjonalnie udzielona pomoc lekarska. Niewątpliwie będę polecał znajomym możliwość z korzystania z Państwa usług. Pozdrawiam i życzę dużo sukcesów w Nowym Roku.

B. Kulczyckilekarz przeprowadzający wizytę - Tomasz Głowacki / rodzinny, internista

Bardzo dobre rozwiązanie, w niedzielny wieczór, zaczyna dziecka bardzo boleć ucho…co robić? Na szczęście udało się z LekarzOBOK. Pani Doktor osłuchała dziecko, postawiła diagnozę i wypisała niezbędne recepty. Wizytę oceniam bardzo dobrze i polecam 5 na 5

Katarzyna W.lekarz przeprowadzający wizytę - Małgorzata Piechota / pediatra

Ocena 5. Lekarz bardzo sympatyczny, nie mam nic do zarzucenia. Pozdrawiam

Dominika C.lekarz przeprowadzający wizytę - Tomasz Głowacki / rodzinny, internista

Dziękuję za wizytę, obsługa telefoniczna bardzo miła, pan doktor Adam Frańczak przyjechał zgodnie z umówioną godziną, zbadał dokładnie i bez pośpiechu, wyjaśnił wszystkie wątpliwości. Plus za możliwość płatności przelewem. Serwis oceniam na 5, polecam!

Barbara S.lekarz przeprowadzający wizytę - Adam Frańczak / rodzinny

Moja ocena wizyty domowej - 5. Pani lekarz Ewelina Duraj - kompetentna, dokładna, wnikliwy wywiad. Udzieliła wyczerpujących wyjaśnień na temat dolegliwości synka. W pełni nas uspokoiła i przepisała pomocne i skuteczne medykamenty. Świetny kontakt z dziećmi.
Dziękujemy.

Justyna D.lekarz przeprowadzający wizytę - Ewelina Duraj / internista

Witam, Jestem z niej bardzo zadowolona. Oceniam na 5. Pozdr IK

Izabela K.lekarz przeprowadzający wizytę - Małgorzata Piechota / pediatra

Szanowny Panie Lekarza oceniam na 5 z plusem. Madry, sympatyczny, empatyczny lekarz. Serwis Lekarz Obok również na 5 za czas reakcji i pomoc w razie gardłowej sytuacji.

Agnieszka S.lekarz przeprowadzający wizytę - Elżbieta Norwicz / rodzinny

Kompetenty, symatyczny, przyjaźnie nastawiony do dziecka lekarz. Szczerze polecę znajomym Pana doktora. Ocena 5.

Paulina K.lekarz przeprowadzający wizytę - Jakub Kubacki / pediatra

ocena wizyty bardzo dobra 5, szybkie przybycie i staranna analiza schorzenia.

Bogusław S.lekarz przeprowadzający wizytę - Angelika Krawcewicz / internista

Wizyta lekarza przebiegła w bardzo miłej atmosferze. Pan Doktor konkretny , dokładnie wszystko wyjaśnił, pacjent zadowolony wraca do zdrowia :). Oceniam na duże pięć. Kontakt z serwisem szybki i miły. Bardzo dobry system szybkiego kontaktu z lekarzem. Dziękuję i pozdrawiam

Ewa W.lekarz przeprowadzający wizytę - Adam Frańczak / rodzinny

Jestem więcej niż zadowolona. Mój syn rozchorował się w piątek wieczorem, temperatura prawie 40 st., a przed nami weekend i perspektywa ostrego dyżuru z godzinami oczekiwań. Zadzwoniłam do bardzo miłej Pani z lekarzobok.pl i w ciągu 20 minut był u nas lekarz, a po godzinie miałam już niezbędne lekarstwa. Lekarz był miły, konkretny i miał dobre podejście do dziecka. Prawidłowo dobrane i szybko zaaplikowane leki pozwoliły mojemu synowi szybko dojść do zdrowia bez żadnych komplikacji. Dzięki Państwa serwisowi i kompetentnemu lekarzowi mogłam zapewnić mojemu dziecku właściwą i błyskawiczną opiekę medyczną. Ocena jak najwyższa: 5+ dziękuję i pozdrawiam

Izabela K.lekarz przeprowadzający wizytę - Adam Frańczak / rodzinny

Dzień dobry, oceniam wizytę na 4. Pan Doktor był dokładnie o umówionej godzinie, wizyta przebiegła sprawnie, lekarz wszystko mi wyjaśnil. Serwis czytelny, Pozdrawiam

Joanna P.lekarz przeprowadzający wizytę - Marek Gorajek / internista

Wizyta dr. Okrucinskiego u mojego 15-miesiecznego syna (z wirusowym przeziebieniem) przebiegla bardzo profesjonalnie. Pan doktor spokojnie i dokladnie zbadal dziecko, znajdujac z nim wspolny jezyk, dzieki czemu maluch sie nie przestraszyl (obcego czlowieka). Bardzo dziekujemy za szybka i profesjonalna usluge. Pozdrawiam

Marta Klekarz przeprowadzający wizytę - Damian Okruciński / pediatra

Dzień dobry. Oczywiście duża mocna 5. Pan doktor mimo młodego wieku wykazał się pełnym profesjonalizmem i świetnym podejściem do dziecka. Sam serwis również oceniam bardzo dobrze i pewnością w sytuacjach awaryjnych będzie dla mnie pierwszym wyborem. Pozdrawiam

Jarosław S.lekarz przeprowadzający wizytę - Damian Okruciński / pediatra

Lekarz - 5 Wizyta bardzo krótka, ale merytoryczna i rzeczowa, lekarz profesjonalny i idealnie punktualny. Serwis bardzo w porządku. Pozdrawiam

Anna K.lekarz przeprowadzający wizytę - Marek Gorajek / internista

Szanowny Panie w skali 1-5 ocena najwyższa 5 Doktor bardzo kompetentny umiejący rozmawiać z dziećmi cierpliwy i punktualny Pozdrawiam

Katarzyna S.lekarz przeprowadzający wizytę - Adam Frańczak / rodzinny

Dzień dobry, ocena 5+, pozdrawiam

Marcin M.lekarz przeprowadzający wizytę - Adam Frańczak / rodzinny

Dwukrotnie na wizycie u mojego taty Stefana był dr Gorajek. Wzbudził ogromne zaufanie u moich rodziców -bardzo taktowny ,słuchający co mówi pacjent i rodzina pacjenta. Spokojny głos ,wyważone słowa ,bardzo komunikatywny. Wysokiej klasy specjalista. Pozdrawiam

Barbara O.lekarz przeprowadzający wizytę - Marek Gorajek / internista

Witam, w nawiązaniu do naszej rozmowy telefonicznej przesyłam moją opinię na temat Pana dr Adama Frańczaka: - Fantastyczny Pan Doktor! Konkretny, miły i cierpliwy, a przy tym niezwykle komunikatywny i obdarzony niesamowitym poczuciem humoru. Uważnie słucha i analizuje problem pacjenta oraz wzbudza ogromne zaufanie. Jednocześnie potrafi stworzyć sytuację, w której pacjent czuje się swobodnie i komfortowo. Pana Doktora oceniam na 5! Serdecznie polecam, jestem zachwycona! Dziękuję za wizytę 🙂 Pozdrawiam

Magdalena P.lekarz przeprowadzający wizytę - Adam Frańczak / rodzinny

Lekarz na 5ke serwis tez super pomysl. Pozdrawiam Radek I

Radosław I.lekarz przeprowadzający wizytę - Marek Gorajek / rodzinny

Wizytę oceniam bardzo wysoko na 5, Pozdrawiam.

Ryszard M.lekarz przeprowadzający wizytę - Elżbieta Norwicz / rodzinny

Moja ocena wizyty jest „bardzo dobrze”, czyli piątka po polsku. Dobry lekarz, który dobrze wytłumaczył co jest z dzieckiem, co robić najlepiej, kiedy trzeba ewentualnie sięgnąć jeszcze raz po poradę lekarska.

Konrad A.lekarz przeprowadzający wizytę - Damian Okruciński / pediatra

Dzień dobry, moja ocena: 5 Bardzo miły i rzetelny lekarz. Życzliwe podejście do pacjenta. Wasz serwis bardzo ułatwia życie chorym.

Agnieszka R.lekarz przeprowadzający wizytę - Wioletta Rzeszotarska / rodzinny

Witam, wizytę oceniam na 5. Lekarz spokojnie zrobił wywiad, zbadał, omówił wszystkie zasady przyjmowania przepisanych leków.

Agnieszka W.lekarz przeprowadzający wizytę - Marcin Nowak / internista

Jestem bardzo zadowolony z wizyty lekarza. Wyjątkowo krótki czas oczekiwania - lekarz dojechał w ciągu pół godziny od zgłoszenia, choć pora była dość późna bo po 20 i w żadnej przychodni nawet prywatnej nie mogłem dostać się w tym dniu do lekarza tj. 11.01.2018 r.
Lekarz kompetentny, sympatyczny i rzeczowy. Cena usługi niewygórowana. Całość oceniam na 5. Serwis internetowy bardzo profesjonalny, powinien być rozbudowany o referencje pacjentów. Pozdrawiam i na pewno ja i moi znajomi będą korzystać z Państwa usług.

Jan H.lekarz przeprowadzający wizytę - Marcin Nowak / internista

Pani doktor bardzo sympatyczna i fachowa na 5. Dokładnie zbadała opowiedziała co i jak oraz wytłumaczyła leczenie.

Monika B.lekarz przeprowadzający wizytę - Aleksandra Szczepaniak-Wróblewska / pediatra

Ocena lekarza (Pan Doktor Tomasz Głowacki) - 5+ Absolutnie bez zastrzeżeń, miły, życzliwy, przyjechał punktualnie, poświęcił należytą uwagę problemom zdrowotnym męża, jak również tyle czasu, ile było trzeba. Ponadto zastosowane leczenie przyniosło skutki.
zaznaczę, że kilka dni wcześniej mąż udał się na wizytę (również płatną do przychodni), gdzie został wygoniony z syropem na gardło, podczas gdy już rozwijało się zapalenie oskrzeli, nie dostał ani antybiotyku, ani odpowiednio długiego zwolnienia - takie praktyki uznaję za niedopuszczalne.

Państwa serwis - również bez zastrzeżeń, szybko, wygodnie, zamawiałam wizytę telefonicznie, miła pani wszystko wytłumaczyła, wszystko przebiegło bardzo sprawnie.

Osobiście mam bardzo niedobre doświadczenia z wizytami lekarskimi zamawianymi do domu. Raz wzywaliśmy do męża z kolką nerkową, zaznaczając, że sprawa jest pilna, mimo upływu kilku godzin nikt nie przyjechał z prywatnego pogotowia (Falck), musieliśmy w końcu jechać na pogotowie, ale szkoda było tego czasu.

Innym razem wezwany do mnie lekarz nie rozpoznał ciężkiej zapaści kardiologicznej - było to w niedzielę, a we wtorek wylądowałam w Centrum Kardiologii w Aninie w stanie zagrożenia życia. Tak więc po raz pierwszy jestem mile zaskoczona i sprawnością obsługi, i kompetencjami samego lekarza.

Anna Z.lekarz przeprowadzający wizytę - Tomasz Głowacki / rodzinny

Wszystko przebiegło b. dobrze, p. dr Głowacki szybko ocenił sytuację i zastosował odpowiednią terapię. Żona czuje się praktycznie zupełnie dobrze. Wizytę lekarską oceniam na 5. Serwis jest nienaganny. Po zgłoszeniu,w kilka godzin później, żona otrzymała pomoc. Pani odbierająca zgłoszenia b. miła.

Marek S.lekarz przeprowadzający wizytę - Tomasz Głowacki / rodzinny

Pobierz na telefon lub zamów online!

+48 533 999 800WEZWIJ ONLINEAppStoreAppStoreGoogle PlayGoogle Play

Do wyboru płatności ekspresowe lub płatność kartą